תמונה

Meeting Design

ישראל היא מקום מיוחד שבו תרבויות שונות נפגשות, לא מעט מהן תרבות המטבח. במטבח, מרכז חיי המשפחה והחברה, ניתן למצוא שפע של טעמים מכל העולם: חזק ועדין, חריף ומתוק, מזרח ומערב. המטבחים של צ'זאר מציעים גם שילוב ללא תחרות של פונקציונליות ואלגנטיות, מסורת וחדשנות, חומרים טבעיים ופתרונות טכנולוגיים מוגנים כפטנט, כמו גם היגיון ורגשות. כמו המנות המתוחכמות והמסורתיות ביותר, המטבחים שלנו לא נועדו להשאיר אתכם אדישים, אלא להיות נאהבים ונהנים. התשוקה איתם הם נוצרים ומוצגים על ידי דני נאוארו, מנכ"ל החברה וצוותו בתל אביב, שווה לזו של האנשים שבוחרים בהם לבית שלהם.

Next Prev
בקשת מידע

שירות

פרויקטים ופתרונות
בהתאמה אישית

החנות בתל אביב פועל לצידם של אדריכלים ומעצבי פנים המחפשים את השותף האידיאלי כדי לממש את הפרויקטים הריהוט שלהם. מגוון רחב של פתרונות מודולריים, הזמינות וגמישות במימוש של ריהוט בהתאמה אישית, ההקפדה על החומרים, גימורים וצבעים שנבחרים לפי הדרישה ותשומת לב לפרטים הקטנים, הם מהווים רק כמה מנקודות הכוח שלנו. התוצאה הסופית היא שיפור מרבי של החללים האדריכליים ושל הרעיון העיצובי שמהווה את הבסיס לפרויקטים הבלעדיים ביותר.

אנשי קשר

הרכבה
והתקנה

איכות הבנייה של המטבחים שלנו מהווה את האחריות הטובה ביותר להתקנה מושלמת בבית שלכם. תשומת הלב לפרטים בשלב הייצור, האפשרות לייצר רכיבים בהתאמה אישית, אריזה והובלה בטוחות ומיומנותם של הטכנאים הממונים להרכבה, כל אלה תורמים להבטיח התקנה מהירה ומדויקת. תשומת הלב מרבית ניתנת לניקיון הסופי של הסביבה על מנת לאפשר לכם שימוש והנאה מידיים ממטבח סיזר.

אנשי קשר